Megoldatlan

Járda járhatatlan.

Anonim Járókelő

Már több mint egy éve járhatatlan. Jön a tavasz...
Persze mindenki gyalogoskodik a kerékpárúton, de ha már van járda, nem ártana ha járható lenne.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem oldódott meg.
    Attól, hogy küldenek egy fotót a kerékpárútról, attól a járda még nem lesz járható. Próbálják meg a járdát fotózni! Sok sikert :) !
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • IV. kerület Újpest Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését, amelyben a Váci út jelzett járdaszakaszának állapotára hívta fel a figyelmet.
    Közérdekű bejelentését megvizsgáltam és a következőkről tájékoztatom:

    Munkat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz a járda mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Roland
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Újpalotai út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Befejezetlen munka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Tóvirág utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére