Megoldásra vár

Elrontott kerékpársáv

FRISSÍTÉS: 2022.05.02.
Bejelentő kiegészítése+fénykép:

"Felfestették a belső vonalat, rátapadva a parkolósávra. A Streetview képen látszik, hogy régebben volt biztonsági sáv"

-----------------------------------
A Gogol utcában tavaly ősszel felbontották a kerékpársávot a Váci út és a Visegrádi utca között. Csak most festették fel, de rosszul.
A belső vonalat túl közel festették fel a parkolóhoz, így az autók rajta állnak a sávon, aminek járda felőli oldalát nem is sikerült felfesteni emiatt.
Kérjük, állítsák helyre új, megfelelő elhelyezkedésű és tartós felfestéssel.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Gogol u. 36

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Gogol utcában történt beruházás után rosszul visszaállított kerékpársáv burkolati jeleinek helyreállítására felkértük a kivitelezést végző Kft. illetékesét. A megvaló
    ...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Gogol utcában tavaly ősszel felbontották a kerékpársávot a Váci út és a Visegrádi utca között. Csak most festették fel, de rosszul. A belső vonalat túl közel festették fel a parkolóhoz, így az autók rajta állnak a sávon, aminek járda felőli oldalát nem is sikerült felfesteni emiatt. Kérjük, állítsák helyre ú...

  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Felfestették a belső vonalat, rátapadva a parkolósávra. A Streetview képen látszik, hogy régebben volt biztonsági sáv
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére