Megoldott

ILLEGÁLIS SZEMÉTLERAKÓ

Üdv!
Szokásos; 1212 Petőfi u. páratlan / Betű u. sarok

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Petőfi u. 59

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/2185/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Csoportunk összegyűjtötte és elszállíto
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • István Mihály Neparáczki bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére