Megoldott

Megrongált kerékpártámasz

A Szilas menti bringaúton a Hermina Bringaparkhoz közelebbi fedett pihenőnél megrongálták az egyik kerékpártámaszt. A javítást előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Budapesti út 200

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Ami késik, nem múlik. :)
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Több mint 1 éve jelentettem be a hibát, azóta sem intézkedett senki. A hétvégén jártam a pataknál, javításnak nyoma sincs, sőt már csak az egyik "lába" van meg a támasznak.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Máig sem sikerült megjavítani. :/
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Egyeztettünk a XVI. kerületi önkormányzattal, ahonnan az alábbi választ kaptuk:
    „A kerékpárutat a kerület üzemelteti. A hiba javításáról intézkedtünk”.

    Köszönjük az észrevételt, a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eltűnt kerekpártámaszok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Posta
    Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rengeteg kátyú a bringaúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs hely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gyalog Vagyok
    Illetékes: Budapest Közút
    Krúdy Utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére