Megoldatlan

Rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 64

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A BM állásfoglalása szerint a gépjárművön a szélvédő mögött
    elhelyezett rendszámtábla valóban nem szabályos, ez megvalósít egy, a
    közúti közlekedési szabályok kisebb fokú megsértése körébe tartozó sza...
  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A Belügyminisztérium állásfoglalása szerint a gépjárművön a szélvédő mögött
    elhelyezett rendszámtábla valóban nem szabályos, ez megvalósít egy, a
    közúti közlekedési szabályok
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    roncsautók az út szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vóker János
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Ilosvai Selymes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott lerobbant auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Bence
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére