Megoldásra vár

Lassan eltűnik a járda szegély

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a forgalmas kereszteződés kijelölt gyalogátkelőhelyén lévő járda és úttest közötti szegély helyreállítására.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy tér (Baross kocsiszín)

Hozzászólások

  • B Anna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére