Megoldásra vár

Rejtőzködő bicikliút tábla

A Bécsi út - Vörösvári út-nál a lakóépület parkolójánál bújik a képen látható kerékpár utat jelző tábla.
Kissé kopott, illetve a fa lombja is takarja.
Halványan valami sárga festés látható alatta, de nem kivehető mit jelölt. Google alapján a kerékpárutat jelölte.
Ha még aktuális kerékpár út akkor kérném a felfestés javítását, illetve a tábla láthatóvá tételét.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 231

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Óbudai kerékpár-útvonal burkolati jeleinek felújítása - a Katinyi mártírok emlékpark és a Vörösvári út közötti szakaszon - idei fenntartási programunkban szerepel.
    A táblát tak
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére