Megerősítésre vár

Zötykölődő kerékpárút

A Róna utca egy szakaszán a kerékpárút nagyon rossz állapotban van. Nagyjából 5-10 m-ként van egy 10-15 cm-es hézag, amitől állandó zötykölődéssel lehet csak haladni. Nem beszélve arról, hogy veszélyes is lehet.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 59

Hozzászólások

  • arozsas Járókelő visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    El nem tudom képzelni, hogy ilyen bicikliutakkal hogyan akarnak bicikliseket toborozni.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére