Megoldott

Törmelék és felgyűlt zöldhulladék

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen építési törmelék, illetve zöldhulladék van a járdán.
Kérjük az Illetékest, tisztítsa meg a járdaszakaszt!

Pontos helyszín:
47.57287809497579, 19.06214600561159

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Nánási út 34c

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület gépi takarítását elvégezték munkatársaink.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/100250/tormelek-es-felgyult-zoldhulladek
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üvegtörmelék a fűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkolóban lomtalanítási maradék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elmaradt a takarítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére