Megoldásra vár

Évek óta tilosban parkolás

Tisztelt Illetékes!

A Vágány utca 11. szám előtt évek óta állandóan a zöldfelületen és a járdán parkolnak az autók. Hiába a tucatnyi bejelentés - telefonon és interneten is -, a problémát nem oldották meg.

Ismét kérem Önöket, hogy behajtásgátló oszlopok kihelyezésével akadályozzák meg a jelzett helyszínen a szabálytalan parkolást.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vágány u. 11

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    Az érintett helyszínt járőreink visszatérően ellenőrzik, és szabálysértés
    észlelése esetén a szükséges intézkedést foganatosítják.

    *Tisztelettel:*

    *Ügyfélszolgálati Iroda*
    ...
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Kezdődik ismét.. Fogadjunk, hogy a zuglói rendészet szerint a FÖRI lesz a felelős, a FÖRI szerint pedig a Budapest Közút? :D
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A KRESZ jelenleg is egyértelműen tiltja zöld területen, illetve a járdán történő parkolást. A szabálytalanul várakozó járművekkel szemben a területileg illetékes közterület-felügy
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zöldterületek parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Rákospatak park (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkoló?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Zöldterület kiirtása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Rákospatak park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére