Megoldott

Rendszám nélküli autó zöldterületen

FRISSÍTÉS 2022.06.02.:

"Továbbra is ugyanott, rajta a 10 napos határidővel rendelkező felszólító matrica.

Kérlek küldjétek újra, mivel a jelzett 10 nap már bőven letelt, lassan 1 hónapja el kellett volna szállítaniuk. "

---------

Tisztelt Illetékes!

A Tatai utca 7 szám alatt, a zuglói oldalon parkol a képen jelölt autó szabálytalanul, zöldfelületen, rendszám nélkül.

Kérem szállítsák el. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Tatai u. 7

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A jelzett gépjárművet 2022.06.22. napján elszállítottuk.

    Üdvözlettel:
    Ügyfélszolgálati Iroda
    Zuglói Önkormányzati Rendészet

    Jarokelo.hu ezt írta (időpont: 2022. júl. 12., K,
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Tatai utca 7 szám alatt, a zuglói oldalon parkol a képen jelölt autó szabálytalanul, zöldfelületen, rendszám nélkül. Kérem szállítsák el. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.02.: "Továbbra is ugyanott, rajta a 10 napos határidővel rendelkező felszólító matrica. Kérlek küldjétek új...

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is ugyanott, rajta a 10 napos határidővel rendelkező felszólító matrica.

    Kérlek küldjétek újra, mivel a jelzett 10 nap már bőven letelt, lassan 1 hónapja el kellett volna szállítaniuk.
  • Élhetőbb Városért visszajelzésére vár.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem, még nem vitték el.
  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték?
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zöldterületek parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Rákospatak park (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkoló?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Zöldterület kiirtása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Rákospatak park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére