Megoldott

Szemétkupacok

Anonim Járókelő

Egyre több, és egyre nagyobb kupacok szemétből.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Több mint egy év után, a középső kupac is eltűnt!
    Köszönöm!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Több mint egy év után, a középső kupac is eltünt!
    Köszönöm!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A három kupacból kettő eltűnt.
    A harmadik (képen a középső) még tartja magát.
  • BKM Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. számú Köztisztasági Rendelete határozza meg, hogy egy adott terület tisztán tartása kinek a kö...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitthalmok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyár utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szétszórt szemét a járda mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bocskai utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fedlap a fűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: Budapest Közút
    Újpest-városkapu M (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére