Megoldott

Életveszélyes megoldás

Sziasztok!

Budapesten, a Weiss Manfréd úton, a stadion építkezés miatt, ideiglenes kialakított kerékpárút meglátásom szerint élet veszélyes. A gyorsforgalmi úton átvezetett tereléshez ugyan kihelyeztek egy közúti lámpát, viszont az egy bizonyos késői időszakban ki van kapcsolva. A csepel felé utazó autók az előző lámpától kigyorsítanak, a sebesség korlátozó táblát nyilván nem veszik figyelembe, illetve a híd domborulata miatt nem is látják ha egy kerékpáros/gyalogos éppen át akar kelni. Alapból is elég veszélyes megoldás a jelenlegi, de jó lenne elérni, hogy ne legyen kikapcsolt állapotban az a lámpa.
Köszönöm,
Szabó Dávid,
egy másokért aggódó kerékpáros

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Nagy-Duna sor 6521

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A XXI. kerület Weiss Manfréd úti forgalomtereléssel kapcsolatos bejelentésére válaszunk a következő:
    Az atlétikai stadionhoz kötődő munkálatok miatt korlátozni kell a forgalmat a K
    ...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Dávid!

    Köszönjük, hogy sok más városlakóhoz hasonlóan te is használod a Járókelőt!
    Hihetetlen, de te küldted be a 100 000. bejelentést az oldal közel 10 éves fennállása alatt.

    Bízunk benne, hog...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Szabó Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére