Megoldott

Szemét a bicikliút mellett

Illegális szemétlerakó. A lefényképezett szeméthegy közelében van több kisebb is.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján megoldott az ügy
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a 10000. számú bejelentésére az alábbiakban tájékoztatom.

    Munkatársaim a helyszín megtekintése után a takarítást soron kívül megrendelték.

    Kérem válaszom szíves elfoga...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Mára eltűnt a szemétdomb, de van helyette sok kicsi. 3 sitteszsák itt, 5 amott. A Hunyadi János út túloldalán tereprendezés folyik, a földkupacok mellett rögtön megjelent a szemét is. Kár, hogy ilyene...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    ...a terület tulajdonosának feladata, aki Gipsz Jakab. Gipsz Jakabot tájékoztattuk az illegális szemétlerakó létéről és felszólítottuk, hogy mielőbb rendezze a tulajdonában lévő területet.
    Én valami i...
  • FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. számú Köztisztasági Rendelete határozza meg, hogy egy adott terület tisztán tartása kinek a kö...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem tisztított közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Helyi Lakos
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hamzsabégi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét mindenhol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Váli utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Toth Tibor
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére