bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Penny Bevásárlókosár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Penny Market
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szétesett közműdoboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Penny Market
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Újabb illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Penny Market
    Régi Fóti út (XV. kerület)
  • Megoldatlan
    7
    Megoldatlan
    7

    Nem üzemelnek a töltők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Penny Market
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: Penny Market
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Penny Market
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szétesett szegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Penny Market
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Eltűnt a szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Penny Market
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére