Megoldott

Elfordult sérült tábla Penny Market kijáratánál

Tisztelt Penny Market

A Sibrik Miklós úti Penny Market kijáratánál a 30-as övezet táblája nem jó felé néz illetve 30 as jelzésű táblája mértékben meg sérült

Üdvözlettel és szép estét
S.Laca

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Sibrik Miklós út 30b

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Siket László hozzászólt a bejelentéshez.

    A Sibrik Miklós úti Penny Market kijáratánál a tábla cseréje megtörtént
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Penny Market

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Penny Market"-ra.

  • Siket László hozzászólt a bejelentéshez.

    A Penny Marketnek szíveskedjenek továbbítani
  • Siket László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm választ Budapest közút Zrt
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő tábla magánterületi ingatlan kihajtójához tartozik, így sem Részvénytársaságunk, sem az érintett kerületi önkormányzat nem il
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Siket László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    5
    Kiegészítésre vár
    5

    Törött kerékpárparkoló.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Penny Market
    Tűzoltó utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Félredobott poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére