bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Burkolathiba a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csomor István
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Kenyérmező utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó "védőkupak"

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Kőris utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Sarjú út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szivárgó tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Tihanyi utca
  Vissza az oldal tetejére