Megoldott

Hiányzó táblák

Anonim Járókelő

Tisztelt Vízmű!

Föld feletti tűzcsap és zár jelzőtábla hiányzik, kérem pótlását.
(A föld alatti ki van táblázva)

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fekete Sas u. 3

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 140573 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest II.,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Urbán Simon
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Kisgazda utca (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Eresztő tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pálosi Zsolt
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére