bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Csepegő tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gaszner Janka
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Mártonhegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szendi Ákos
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nagymező utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szénás utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Megsüllyedt javítás után

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Megsüllyedt javítás után

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Közmű fedele hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budafoki út / Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hiányzó sapka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére