Megoldott

Hiányzó sapka

A Jókai Mór és Nagysándor József utca kereszteződésében hiányzik egy zárósapka az úttest közepén lévő közműtárgyról.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Jókai Mór u. 105

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük a 148526 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XX
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törött zárófedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jókai Mór utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csatorna fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére