bejelentés
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Rendszám nélküli fekete autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Aldi
    Hofherr Albert utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Aldi
    Rákóczi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Aldi
    Kerepesi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Törött személyautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Aldi
    Hofherr Albert utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Aldi
    Rákóczi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nem üzemel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Aldi
    Huszti út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére