Válaszra vár

Gondatlanságból adódó balesetveszély az Aldi parkolójában

Anonim Járókelő

Lukas cipőben és fájó lábbal kellett hazamennem a bevásárlásból, miután az Aldi parkolójában egy földből kiálló rozsdás rúd átszúrta a tornacipőm talpát és megsebesítette talpamat. Ki kell dobnom a néhány hete 25 ezer forintért vásárolt lábbelimet, mert az oszlop elbontását követően a betontuskóból kiálló, az oszlop talajhoz rögzítésére szolgáló négy darab menetes szárat nem takarták be földdel vagy nem fűrészelték le. Tessenek pótolni ezt az elmaradást!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 2

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Vásárlónk,

    sajnálattal értesültünk róla, hogy kellemetlen élményben volt része üzletünk parkolójában.

    Szeretném jelezni Önnek, hogy a parkoló a bevásárlóközponthoz tartozik és nem az Aldihoz,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Csúnya oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidölt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó utcanévtáblák

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Czeglédi Mihály utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére