bejelentés
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Legalább 7-8 roncs áll az utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hidász utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lejárt műszakival áll itt hónapok óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Barlang utca (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hosszú idő óta nem mozduló kisbusz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Felső Zöldmáli út (II. kerület)
  • Megerősítésre vár
    4
    Megerősítésre vár
    4

    Szabálytalanul parkoló autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Vadaskerti utca (II. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Napvirág utca (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Kapás utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére