Megoldott

Elhagyott rendszám nélküli furgonok az Előd vezér utcában

Az Előd Vezér utca 43-al szemben, két rendszám nélküli furgon parkol már rég óta.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Előd vezér u. 38

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A jelzett gépkocsit felvettük az elszállítási listára és a türelmi idő lejárta után azt elszállítjuk a tulajdonos költségére.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    P+R parkolóban hagyott roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Itt hagyott furgon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére