bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sötét az árkád

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Leesett a felirat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ízléstelen díszkivilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Clark Ádám tér (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rámpa le akar szakadni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére