Megoldott

gumiabroncsok

Anonim Járókelő

A Kővirág soron a régi buszforduló mellett jelent meg ez a kupac autógumi 1-2 napja.
Sajnos itt nem ritka a szemétlerakás, kéne ide valami kamera is.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hunyadi Mátyás út 1

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Fent nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyelet Közterület-felügyelői visszatérően több alkalommal ellenőrizték. Az ellenőrzések időpontjában a bejelentésben megjelölt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését megkaptuk, Újbuda Közterület-felügyelet kivizsgálja az abban foglaltakat, melynek eredményéről később tájékoztatjuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Péterfy kórházban sok a csótány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Péterfy Sándor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Otthagyott szék 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kalapács utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére