bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú ami veszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Hajnalka
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kis utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sélley Szabolcs
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bélavár utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt út - Martinovics utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Martinovics utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidölt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Óriási kátyú lejtő alján

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lóg a faág

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    M0 (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó utcanévtáblák

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Czeglédi Mihály utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére