Válaszra vár

Elhagyott autók

Anonim Járókelő

Több mint 3 hónapja van itt hagyva két autó a Pesti út 151. elött.
Kérem ellenőrizzék és szállítsák el.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 151

Hozzászólások

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gépkocsi lejárt műszakival

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ruby Tamás
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    itt hagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Flamingó köz (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére