bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rengeteg parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Rákospatak utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális tank

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Uzsoki utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Torontál utcai kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lazanyecz Erika
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Torontál utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhullott állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére