Megoldott

Gumikerekek

Gumikerekek

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerékgyártó u. 29

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy rendszeres bejelentéseiddel és visszajelzéseiddel segíted, hogy a közterületi problémák minél gyorsabban eljussanak az illetékeshez, és ezzel mielőbb megoldódjanak.
    Hogyha szer
    ...
  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére