bejelentés
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Columbus utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Törökőr utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közútra belógó bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kettétört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Budapest, Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Laky Adolf utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Illegálisan lerakott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hajdu Ádám
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére