Válaszra vár

Kátyú

Tisztelt Zugló!
A Báthory István Parknál található egy kátyú.
Kérem lehetőségük szerint javítani!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Báthory István park 106

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mályva utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Laky Adolf utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Beszakadt úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Vízakna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére