bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszámnélküli autómentő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Illatos út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott Suzuki Közvágóhíd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Iveco

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Gyáli út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszám nélküli Renault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Gubacsi út elhagyott VW

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Szabadkai út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Folyamatos járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére