Megoldásra vár

Ledőlt építési kerítés

Anonim Járókelő

Ledőlt építési kerítés

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tóth Kálmán u. 10

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    aha...nem
  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes visszajelzése alapján.
    Köszönjük az együttműködést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A Közterület-felügyeleti Iroda részére megküldött megkeresésével kapcsolatban mellékelten megküldöm Irodavezető úr XX/2434-2/2024 ügyszámú levelét.

    Tisztelettel,
    Timaffy Kata
    Ügyin...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt, kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt, mozgó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére