bejelentés
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Hangosan zúgó doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Zalaegerszeg utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Zichy Jenő utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Rossz állapotú csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Lógó (leszakadt) felsővezetèk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Páfrány út (II. kerület)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Borzalmas állapotú közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére