bejelentés
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Mohai út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Zichy Jenő utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Rossz állapotú csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Borzalmas állapotú közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: DIGI Kft.
    Nagymező utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére