Megoldott

Leszakadt telekommunikációs doboz

Anonim Járókelő

A Puskás Tivadar utcában lóg a póznáról a telekommunikációs doboz. Az utcában a többi ilyen doboz a villanypózna felső részére van erősítve .

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Puskás Tivadar u. 26a

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő,

    A bejelentés alapján területileg illetékes kollégáink javították a
    problémát.

    Köszönjük az együttműködésüket!

    On Sun 2024. Jun 30 12:25:18, budapest@jarokelo.hu wrote:
    > Tis
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00146265" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4569540] azonosítószám...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Lógó kábelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Közműakna mellett gödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére