bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Muzsika utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Cziráki utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Újszász utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    12
    Megoldott
    12

    Forgalmi akadály

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Der Komissar
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Sárgarózsa utca (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Jávorfa utca sarkán parkoló autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Jávorfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Hónapok óta elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Géza utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Füvön parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S. Edit
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Koronafürt utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    8
    Megoldott
    8

    Leparkolt elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Udvarhelyi utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére