Megoldott

Elhagyott, raktárnak használt autó

Lassan 1 éve rohad elhagyatottan ez az autó mindenféle kacattal megrakva a Mészáros József utcában.
Kérem, tegyék meg a szükséges intézkedést.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Mészáros József u. 6

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt.
  • Lukács Máté visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre még nincs fejlemény.
  • Lukács Máté visszajelzésére vár.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Lukács Máté!

    A Bejelentését ellenőrizzük, szükséges intézkedéseket megtesszük.

    Tisztelettel, Bp XVI. ker. Közterület-felügyeleti Iroda.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hársfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Futórózsa utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére