bejelentés
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Nyakig ér a gaz

    Beküldés ideje:
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa az Oltó utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Oltó utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegálisan lerakódott szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Rézvirág utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Koszos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gőzmozdony utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elhullott galamb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Hatház utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére