bejelentés
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Pillangó park (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzik a kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz Andris
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Pentelei Molnár utca (II. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Tamás köz (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Közegészségügy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Suhai Ernő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére