Megoldott

Elhagyott OSB tábla

A gördeszka pálya mellett megjelent a füvön egy egész OSB tábla. Kérem, hogy gyűjtsék be, és szállítsák el.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Tanár u. 166

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Rákosmente Kft. elszállította.
    Üdvözlettel:
    Sajtó és kommunikáció Rákosmente Önkormányzata
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Tegze Sándor Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P Attila
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére