bejelentés
  • Megoldott
    9
    Megoldott
    9

    "kicsi" a szemeteskuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Zsófi
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Illegális szeméttelep

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Jász utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemetesek a Rómain

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Lassan megtelik...

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sági Katalin
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Dankó utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Út állapota és egyéb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Völgy utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére