Megoldott

Kidobott bútorok Csepelen

Csepelen, a József Attila utca 69-nél, a szemeteskukák mellett kidobott bútorok pihennek.
Kérném az illetékesek értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Barcs tér 10

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a kukák körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott bútorok Csepelen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Zotya
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére