bejelentés
  • Megoldatlan
    5
    Megoldatlan
    5

    Műszakucikk veszélyes hulladék.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    hiányzó kuka

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Kazinczy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Elhanyagolt ingatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Rózsavölgyi köz (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Kutyaszemetes hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Benkő utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére