Megoldott

Csempe

Valaki egy halom csempét öntött ki az erdőben az ösvény szélére. A tanösvény 10. pontjától a 11. ponthoz vezető úton van.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Budapest

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Pilisi Parkerdő felszámolta a szemétkupacot. Bejelentését köszönjük.

    [cid:image001.png@01D756B8.6F978090]Üdvözlettel:

    Mészáros Péter

    Pilisi Parkerdő Zrt.
    honlap: www.parkerdo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Naplás út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szemétdomb és kanapé

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bándi Ágnes
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Egészségház utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemétlerakó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály
    Battonya utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére