bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: L. D.
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Magdolna utca 8 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Szemetes a Batthyányi tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Batthyány tér 4 (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispest Önkormányzata
    Tulipán utca 2 (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a bicikli úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Pauler utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére