Megoldott

Építési hulladék

FRISSÍTÉS 2022. 04. 25.

III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat válasza:

Megkeresését továbbítottuk az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé ügyintézés céljából.

Intézkedésig türelmét kérjük!

----------------------

Kérem vigyék el! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hadrianus u. 9

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00100177 számú bejelentésben jelzett építési hulladékkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy az a helyszínen nem volt fellelhető.

    Tisztelettel:

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterül...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem vigyék el! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2022. 04. 25. III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat válasza: Megkeresését továbbítottuk az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé ügyintézés céljából. Intézkedésig türelmét kérjük! ---------------------- Ké...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet felé ügyintézés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Illés Katalin
    ügyfélkapcsolati munkat
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lomtalanítás megkésve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: M. Mária
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Rákóczi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiürítetlen kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szérűskert utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Piszkos, szemetes környezet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szérűskert utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére