Megoldott

Ott felejtett szemét

A kukák ürítésekor a fő sétányoktól félreeső szemeteseket nem ürítik ki. Azokban rendszeresen púpozva van a szemét és néha mellette szétszórva is. (Gellért-hegy, Jubileumi park)

Probléma helyszíne
F3P2+H2 Budapest Hungary

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete Dorottya hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyjából sikerült gatyába rázni a Gellért-hegyi szemétszedést, az ilyen félreeső helyeken is ürítik a kukákat rendszeresen.
  • Fekete Dorottya visszajelzésére vár.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a hulladékgyűjtő edények ürítéséről.
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fekete Dorottya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Autóalkatrész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Halász utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Cső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Jászberényi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok a szemét az M5-ös kivezetőjén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagykőrösi út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére