bejelentés
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Növekvő szeméthegy és bűz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    7
    Megoldott
    7

    Szemét és gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nágl Balázs
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Budafoki út 70 (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Illegális szemétlerakó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Emőd István
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Dósa utca 11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    5
    Megoldatlan
    5

    Egy kuka nem elég

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P. Attila
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Vajda Péter utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére